Dla Darczyńców, którzy decydują się wspierać nas regularnie, przygotowaliśmy Program Partnerski. W zamian za okazaną hojność otaczamy naszych Partnerów stałą modlitwą. Partnerzy mogą również w dowolnym momencie przekazać nam drogą mailową lub smsem sprawy, za które podejmiemy się modlitwy.

Program Partnerski kierujemy w szczególny sposób do osób duchownych oraz przedstawicieli biznesu. Mamy świadomość, że posługa osób duchownych wiąże się ze szczególną walką duchową. Chcemy je w tej walce wsprzeć naszą modlitwą wstawienniczą. Wierzymy również w możliwość wzajemnie owocnej współpracy między chrześcijanami zaangażowanymi w dzieła ewangelizacyjne oraz tymi, którzy z powodzeniem działają na polu biznesu i często poszukują możliwości ulokowania swoich zysków w rozwój Bożych dzieł.

Jak zostać naszym Partnerem?

Nie potrzeba do tego żadnych formalnych kroków. Wystarczy podjąć przed Bogiem zobowiązanie do regularnego finansowego wspierania Fundacji w dowolnej wysokości i poinformować nas o tym fakcie np. za pośrednictwem maila.


Adres

Fundacja Królewskie Dziedzińce
ul. Adama Mickiewicza 47/25
87-100 Toruń
NIP 956-232-41-90
KRS 0000672236
REGON 366967603

Kontakt


+48 609 428 836

Wsparli nas
Nova Trading S.A. Lasy Państwowe Gmina Miasta Toruń PPU TUGA Sp. z o.o. Fundacja New Story eXolvo